• Nagłówek

1. Przeprowadzenie dnia talentu w przedszkolu, podczas którego dzieci będą mogły zaprezentować swoje talenty, np. muzyczne, taneczne, gimnastyczne, plastyczne… Ocena na podstawie wyników głosowania/prac plastycznych/zdjęć przesłanych do jury konkursu.

Dzień talentu w naszej placówce został zorganizowany podczas festynu rodzinnego pod hasłem „Mamo, tato, baw się ze mną”. Celem tego przedsięwzięcia było zaprezentowanie talentów muzycznych, plastycznych, aktorskich i ruchowych naszych podopiecznych. Rodzice wspierali swoje pociechy w prezentowaniu talentów a także stanowili swoistą widownię oraz pełnili funkcję jury.
        W tym dniu rozstrzygnięte zostały także konkursy plastyczne: „Skaczące głoski”- który miał na celu pokazać zdolności plastyczne dzieci ale i też zwrócić uwagę na poprawne wymawianie trudnych wyrazów;  „Legendy i baśnie polskie”- w którym dzieci miały za zadanie zilustrować najciekawszą dla nich legendę lub baśń oraz „Eko-postać bajkowa” , w którym każda grupa wiekowa wykonała eko-postać bajkową z surowców wtórnych. Dzieci zaprezentowały zdolności aktorskie w deklamowanych wierszach. Odbył się również  konkurs na najciekawszy rysunek chodnikowy. Dzień talentu pokazał, jak wszechstronnii utalentowani są nasi wychowankowie.