PEDAGOG GODZINY PRACY DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU 2018 KONTAKT ZADANIA PEDAGOGA AKTUALNOŚCI WAŻNE I CIEKAWE STRONY PROFILAKTYKA INFORMACJE DLA RODZICÓW TERAPIA PEDAGOGICZNA DYSLEKSJA KONKURSY

KONKURS KALENDARZOWY

Informujemy, że Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej Szef Obrony Cywilnej Kraju ogłasza cztery konkursy kalendarzowe dla dzieci
 i młodzieży.

Głównym zadaniem konkursów jest popularyzacja wśród uczniów umiejętności zachowania się w przypadku wystąpienia zagrożenia, pogłębienia wiedzy na temat niebezpieczeństw związanych z żywiołami oraz możliwościach ochrony przed nimi oraz jak prawidłowo zgłosić zdarzenie w sytuacjach zagrożenia zdrowia, życia lub mienia.  Wyłonienie zwycięzców nastąpi 14 i 16 maja 2018 r. w siedzibie Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej, a informacja o   laureatach zamieszczona  zostanie na stronie internetowej www.straz.gov.pl i w mediach społecznościowych KG oraz w czerwcowym numerze czasopisma   „Przegląd Pożarniczy”.

Nagrody zostaną wręczone przez przedstawicieli Państwowej Straży Pożarnej w szkole laureatów podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego 2017/2018.

Rozwiązania i prace należy przesłać do 30 kwietnia 2018 r.

Więcej informacji oraz karty zgłoszeń na stronie www.straz.gov.pl

Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w konkursach.