• Ciężki tornister

BOROWA 248, 39-305 BOROWA

(: 17 5815594
          *: spborowa@gmail.com

Borowa, 15 lipca  2020 r.

Szanowni Państwo,

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o rozważenie możliwości wsparcia finansowego  projektu „Ciężki tornister”, który planujemy sfinalizować w sierpniu br. w Szkole Podstawowej im. A. Mickiewicza  w Borowej.

Mając na uwadze szeroko rozumiane zdrowie dzieci, niezbędne jest wyposażenie szatni w zamykane szafki. Projekt  „Ciężki tornister” zakłada zakup szafek zamykanych dla dzieci. Celem jest zapewnienie uczniom możliwości pozostawienia części podręczników i przyborów szkolnych oraz rzeczy osobistych. Takie działanie zapewnieni ergonomię, bezpieczeństwo oraz prywatność w trakcie pobytu w szkole.

Obecnie projekt jest w fazie ofertowania. Wiemy, że zainteresowanie nim ze strony zarówno rodziców jak i dzieci jest ogromne. Uczniowie z wielką radością czekają na powrót do „nowej szkoły”.

Dlatego  bardzo zależy nam na sfinalizowaniu  projektu do 27 sierpnia br. Zamknięcie projektu to głównie opłata za szafki 20 000 zł i ich montaż.

Zachęcamy do skorzystania z niepowtarzalnej okazji włączenia się w tę niecodzienną inicjatywę. W realizację tego projektu wkładamy własne siły  i środki, lecz ze względu na małe możliwości finansowe liczymy na wsparcie, wierząc, że oprócz satysfakcji będzie to również wspaniała promocja i reklama dla Państwa firmy.

W zamian za wsparcie oferujemy wizerunek społeczny, który  będzie kojarzony z firmą  poprzez:

• ekspozycję logo/nazwy firmy na szafkach dla dzieci
          • certyfikat z podziękowaniem
          • umieszczenie na stronie szkoły podziękowań dla sponsorów

Wierzymy, że pomoc Państwa firmy umożliwi zrealizowanie zamierzonej inicjatywy i będzie wkładem w budowaniu  kultury zdrowia i bezpieczeństwa.

Z wyrazami szacunku, Rada Rodziców

Nr konta Rady Rodziców w SP Borowa:

21 9183 1044 2002 2010 0595 0001

Tytułem: projekt - „Ciężki tornister”.