• Regulamin SKO

• 1. Do SKO może należeć każdy chętny uczeń naszej szkoły.

2. Uczeń staje się członkiem SKO w chwili dokonania pierwszej wpłaty.

3. Dowodem przynależności do Szkolnej Kasy Oszczędności jest książeczka SKO otrzymana od opiekuna.

4.  W klasach opiekunami są wychowawcy, a nad działalnością SKO czuwają panie: Iwona Maziarz i Anna Podraza.

5.  Na książeczkę można wpłacać każdą kwotę pieniędzy, nie mniej jednak niż 1 zł.

6.  Każdy ma obowiązek pilnować swojej książeczki i dbać o estetyczny jej wygląd.

7.  Szkolny opiekun SKO przyjmuje oszczędności od opiekunów klasowych i wpłaca je do Banku Spółdzielczego.

8.  W razie zagubienia książki uczeń musi zgłosić sie do opiekuna SKO, który na podstawie karty wpłat i wypłat wystawi nową ksiażeczkę SKO - duplikat.

9.  Wypłaty swoich oszczędności można dokonać tylko po wcześniejszym 2- dniowym zgłoszeniu opiekunowi.

10. Jeżeli uczeń nie dokona wypłaty swoich oszczędności na koniec roku szkolnego kwota automatycznie przechodzi na rok następny.

11. Za systematycznie oszczędzających uważa się tych członków, którzy wpłacają na książeczkę SKO co najmniej raz w miesiącu.

12. Na systematycznie wpłacających uczniów czekają nagrody.