• Dokumenty

•  Dokumenty

ŻYWIENIE W ROKU SZKOLNYM 2023/2024

Rodzice zainteresowani żywieniem dzieci w nowym roku szkolnym proszeni są o składanie deklaracji.

SZKOŁA – obiad jednodaniowy

Deklaracje można składać do dnia 15 września 2023 r.
           żywienie rozpoczyna się 5 września 2023 r.

kliknij i pobierz deklarację

Deklaracje można składać mailowo – intendentspborowa@gmail.com
          lub w sekretariacie szkoły.

PRZEDSZKOLE – śniadanie, obiad i podwieczorek

Informacje/deklaracje dotyczące żywienia na rok szkolny 2023/2024 w Przedszkolu w Pławie będą rozdawane na pierwszym spotkaniu organizacyjnym, które odbędzie się 28 sierpnia 2023 r. – żywienie rozpoczyna się 1 września 2023 r

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY (oddziały 0a i 0b) –
           śniadanie + obiad dwudaniowy

Informacje/deklaracje dotyczące żywienia na rok szkolny 2023/2024 w oddziałach przedszkolnych (0a i 0b) w Pławie będą rozdawane na pierwszym spotkaniu organizacyjnym, które odbędzie się 28 sierpnia 2023 r. – żywienie rozpocznie się 1 września 2023 r.

Dla wychowanków oddziałów „0” pozostających dłużej w placówce istnieje możliwość korzystania również z podwieczorków.