• IV Gminny Konkurs Kolęd, Pastorałek i Świątecznych Piosenek „Zaśpiewam Jezuskowi najpiękniej jak potrafię”.

• 5 stycznia 2024r. odbył się IV Gminny Konkurs Kolęd, Pastorałek i Świątecznych Piosenek „Zaśpiewam Jezuskowi najpiękniej jak potrafię”. Przedszkole reprezentowały dziewczynki z grupy 5-latków: Emilia Cichoń i Klara Buczkowska oraz Eliza Sierpina z grupy 4-5 latków. W konkursie nagrodzona została Emilia Cichoń, a dwie pozostałe uczestniczki otrzymały pamiątkowe dyplomy i upominki za udział w konkursie.

• Eliminacje Gminnego Ogólnopolskiego Strażackiego Konkursu Plastycznego

• Pod koniec zeszłego roku odbyły się  Eliminacje Gminnego Ogólnopolskiego Strażackiego Konkursu Plastycznego w Borowej. Do kolejnego etapu  - POWIATOWEGO - zostały wyłonione prace plastyczne Magdaleny Trzpis i Emila Surgoty z grupy 5-latków. Gratulujemy naszym małym artystom i życzymy dalszych sukcesów.