• Ogólnopolski Program Biblioteka - dobre miejsce dla człowieka

•   W tym roku szkolnym nasza biblioteka przystępuje do realizacji     Ogólnopolskiego Programu dla Bibliotek Szkolnych pod     hasłem  „Biblioteka – dobre miejsce dla człowieka”Celem programu jest promocja czytelnictwa, aktywizacja i wsparcie wizerunku bibliotek szkolnych.  Zadaniem uczestników będzie realizacja różnorodnych działań  przygotowanych przez autorów programu. Na bieżąco będziemy o tym informować. Zachęcamy wszystkich Czytelników do aktywności!

• Bookflix - Prezentujemy książki polecane przez uczniów

•  Realizacja działania będzie polegać na stworzeniu w bibliotece ekspozycji książek   oraz przeprowadzeniu akcji, dzięki której to uczniowie będą rekomendować sobie     książki, decydując o tym, co pojawi się na ekspozycji.

• Akcja czytelnicza „Klub Pożeraczy Książek” - pierwsza propozycja w ramach Ogólnopolskiego Programu dla Bibliotek Szkolnych.

• Zapraszamy do zabawy w Klub Pożeraczy Książek. W jej trakcie uczniowie przeczytają po pięć książek i zrealizują dwa wyzwania związane z czytaniem, a jednocześnie będą zdobywać kolejne poziomy wtajemniczenia.

Szczegóły w bibliotece szkolnej.